O Firmie

Firma Eletramex powstała w 2017 roku, nie oznacza to jednak, że nasza ekipa nie posiada odpowiedniego doświadczenia. Wykonywaliśmy instalacje elektryczne oraz teletechniczne w Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz wielu innych, dużych spółdzielniach. To właśnie tam uzupełniliśmy naszą wiedzę o konieczne doświadczenia praktyczne.

Jako zespół wysoko wyspecjalizowanych pracowników, posiadających wszystkie uprawnienia SEP w grupie elektrycznej, postanowiliśmy otworzyć własną działalność. W ten sposób mogliśmy zaoferować klientom profesjonalną obsługę. Posiadana przez nas wiedza teoretyczna i praktyczna, szczególnie w zakresie instalacji elektrycznych w budownictwie wielorodzinnym, umożliwia nam doradzanie optymalnych i najczęściej stosowanych rozwiązań problemów technicznych. Nietypowe zlecenia traktujemy jako możliwość wykazania się kreatywnością i pomysłowością.

Korzystanie z usług Eletramex, posiadającej w 100% polski kapitał, jest także wspieraniem polskiej gospodarki. Zachęcamy do kontaktu także w przypadku trudnych problemów. Chętnie doradzimy, w jaki sposób można je rozwiązać i zaoferujemy naszą pomoc.